Chcieliśmy bardzo podziękować Monice Tomala, Maciejowi Boguszowi za stworzenie strony internetowej dla Oliwierka, dzięki której wszyscy mogą biernie brać udział w życiu naszego dziecka.

Wielki nasz ukłon dla Moniki Burek, która zechciała stworzyć dla Oliwierka ulotkę, dotyczącą 1% podatku, którą teraz możemy przesłać i publikować w formie elektronicznej, co bardzo ułatwia i przyspiesza przekaz.

Pragniemy także podziękować rehabilitantom, którzy wkładają całe serce w pracę naszego synka. Dzięki nim Oli robi postępy w swoim życiu i ma szanse na lepsze funkcjonowanie.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam dotrzeć z informacjami o Oliwierku do swoich krewnych, bliższych i dalszych znajomych, współpracowników, klientów. Jest ich tak wielu, że nie sposób wszystkich wymienić. Dziękujemy również wszystkim osobom, które nam pomogły i przekazały 1% podatku, okazując Wielkie Serducho. To dzięki wam Oliwier może uczyć się życia i poznawać podstawowe czynności. Małymi kroczkami idzie Oliwierek do przodu, aby mógł kiedyś być samodzielny. Dzięki waszej pomocy ma możliwość skorzystania z rehabilitacji i zakupu sprzętu medycznego.

Jeszcze raz dziękujemy i pamiętajcie o nas w każdym roku rozliczeniowym.